791 49 72 77

Nasze przykładowe realizacje stron WWW

    LOVT kuchnie

LOVT kuchnie to salon meblowy, a właściwie pracownia kreacji mebla. Przygotowują oni kompleksowy projekt mebli na wymiar dopasowany pod gust klientów jednocześnie stawiając na praktyczność. 

Ponieważ cenią sobie minimalizm oraz delikatne kolory postawiliśmy na kombinację szarości i bieli z miętą. W ten sposób udało się nam uzyskać efekt nowoczesnej strony internetowej, która szybko się wczytuje i pomimo braku wodotrysków prezentuje się bardzo estetycznie.

Niewątpliwą zaletą strony LOVT kuchnie – jak każdej w naszej ofercie – jest jej responsywność, dzięki której potencjalni klienci mogą komfortowo korzystać z witryny zarówno z poziomu komputera jak i urządzeń mobilnych.

    DIAMANTE Clinica   

Diamante Clinica to gabinet dentystyczny na miarę XXI wieku.
Dzięki nowoczesnej technologii (m.in. drukarek 3D) oraz wykwalifikowanej kadry nie ma on sobie równych!

Dlatego strona Diamante Clinica – tak samo jak gabinet – jest bardzo nowoczesna. Poza modnym kaflowym układem posiada pełnoprawne zdjęcia sferyczne 360 stopni, pozwalające ciekawskim (i nie tylko) pacjentom zobaczyć recepcję oraz gabinet za pomocą swojego smartphona lub tabletu.

Ponadto na stronie wykorzystaliśmy efekt “wystającego logo”, który dodaje uroku i nietuzinkowości witrynie Diamante Clinica.

Zachęcamy do skorzystania ze strony Diamante i sprawdzenia ich siedziby w 360 stopniach! 

Na co czekasz? Stwórzmy razem coś niesamowitego!