791 49 72 77

Strona #Maxi

Strona szyta na miarę – idealna dla Twoich potrzeb.

Kompletna witryna internetowa

Nasza oferta stron Maxi jest ofertą dla osób, które oczekują czegoś więcej niż strony wizytówki. Chcesz przekazać klientom więcej informacji o swoich produktach? Potrzebujesz kilku formularzy kontaktowych? Planujesz zamieścić na stronie rozbudowane galerie zdjęć? A może poza samymi informacjami chcesz umieścić na swoje stronie aktualności dot. Twojej firmy i oferowanych produktów? Bez względu na to, czego potrzebujesz od swojej witryny pakiet #Maxi jest rozwiązaniem dostosowanym do Twoich potrzeb!

 

Strona szyta na miarę

Każdy biznes jest inny. Podobnie jest z grupą docelową. Dlatego nie oferujemy stron tworzonych według odgórnego szablonu. Wręcz przeciwnie, dzięki rozmowie z klientem ustalamy jakie założenia ma spełniać jego strona internetowa – co, komu i w jaki sposób ma przekazać. W ten sposób tworzymy strony szyte na miarę – dostosowane do potrzeb Twojego biznesu, pozwalające zdobywać Ci nowych klientów oraz wyróżnić się na tle swojej konkurencji. Przy tworzeniu stron lubimy myśleć poza schematami, a to przekłada się na nowoczesne, responsywne, piękne witryny www!

W pakiecie

Przykładowe realizacje

W pakiecie

  • Responsywny szablon witryny,
  • Strona główna + do 15 podstron,
  • Formularz kontaktowy,
  • Mapka dojazdu/siedziby firmy,
  • Pliki do instalacji na własnym serwerze WWW,
  • Optymalizacja i dobór grafik z bezpłatnych banków zdjęć,
  • Slidery i rozbudowane galerie,
  • Podstawowe wsparcie WCAG 2.0
  • System aktualności/bloga,
  • CMS dostosowany do Twoich potrzeb

Przykładowe realizacje

U nas w standardzie

responsywny układ

Każda wykonana przez strona jest responsywna, dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać zarówno z komputera jak i urządzeń mobilnych.

wsparcie techniczne

Nie wiesz gdzie i jak kupić domenę lub hosting oraz jak zainstalować stronę? Pomożemy Ci w zakupach i umieścimy stronę w sieci za Ciebie!

aktualizacja treści

Od chwili wydania strony internetowej, wszelkie zmiany treści (nie układu/wyglądu) wykonamy dla Ciebie bezpłatnie przez 365 dni!

~

certyfikat ssl

W XXI w. każda strona powinna posiadać “zieloną kłódkę”. Specjalnie dla naszych klientów, oferujemy im bezpłatne certyfikaty SSL.

system cache

Nie lubisz, kiedy strona długo się wczytuje? Twoja taka nie będzie! Każda wykonana przez nas witryna posiada kompleksowy system cache!

U

optymalizacja seo

Nasze strony są tworzone w taki sposób, aby były przyjazne wyszukiwarkom. Dzięki temu dasz się znaleźć swoim klientom za pomocą np. Google.

Jak to działa?

ZAMÓWIENIE

Wypełniasz formularz lub kontaktujesz się z nami telefonicznie.

rozmowa

Kontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły współpracy.

WPŁATA

Po ustaleniu szczegółów regulujemy płatność za usługę.

REALIZACJA

Przystępujemy do realizacji witryny z możliwością podglądu.

Najczęściej zadawane pytania

Na kogo jest zarejestrowana domena, na której znajduje się strona internetowa?

Zarówno domena jak i hosting www jest zarejestrowany na Ciebie lub na inną osobę, na którą je zarejestrowałeś(aś). Level 5 nie rejestruje domen, ani kont hostingowych w imieniu klientów, ani na swoje dane. Pomagamy jednak nieodpłatnie naszym klientom w zakupie domeny i hostingu u zaufanych partnerów.

Domena oraz hosting są w 100% Twoje!

Czy razem ze stroną otrzymam hosting WWW?

Nie. Hosting oraz domena nie są przez nas zapewniane. Możemy jednak polecić dostawców hostingu oraz rejestratorów domen oraz pomóc w zakupie.

Do kogo należy wykonana strona internetowa?

Strona po opłaceniu zamówienia należy w 100% do Ciebie i możesz z nią zrobić co zechcesz. Pamiętaj jednak, że w przypadku jej modyfikacji – nie odpowiadamy za jej prawidłowe działanie oraz możemy odmówić bezpłatnego wsparcia witryny (dostępnego przez 365 dni od oddania strony do użytku).

Potrzebuję zmienić jakąś treść na witrynie. Czy muszę za dodatkowo płacić?

Nie, nie musisz. Jeśli chcesz podmienić zdjęcie lub fragment tekstu wykonamy to dla Ciebie bezpłatnie jednak nie częściej niż 2 razy w miesiącu. Zmiany wykonujemy bezpłatnie przez 365 dni od oddania strony do użytku.

Strona nie działa. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc?

Jeśli strona została zainstalowana przez na Państwa serwerze oraz nikt inny nie dokonywał w niej modyfikacji to przez okres 365 dni od daty oddania pomożemy w jej naprawie/przywróceniu z kopii zapasowej.

A gdyby tak.. w abonamencie?

Skorzystaj z naszej najnowszej oferty elastycznej – strony, która rośnie razem z Tobą nie rujnując Twojego portfela!